zrepasujeme akubaterie
vyrobci aku naradi

 

Repase baterií NiMH a Li-Ion do akunářadí

Repase akumulátorů do aku nářadí je praktický a jednoduchý způsob, jak oživit baterii. Její princip spočívá ve výměně starých a nefunkčních článků za nové. Celý proces se týká pouze vnitřku těla samotné baterie (akumulátoru), tudíž všechny její vnější parametry a vzhled zůstanou zachovány, pouze uvnitř dojde ke kompletní rekonstrukci. Cena takovéto výměny je vždy nižší než koupě nové originální baterie. Repasování akumulátorů je tedy ekonomicky výhodné a především ekologicky šetrné.

 

Proces repase baterie:

Baterii do jakéhokoli ručního akunářadí ( např.: vrtačka, utahovačka, pila, šroubovák, travní nůžky…) a jakékoli značky ( např.: AEG, Black & Decker, Bosch, Hilti, Makita, Metabo, Narex, Panasonic, Skill...) k nám pošlete, nebo přivezte osobně. Vaši baterii odborně rozebereme, vyjmeme staré články a vnitřní propojovací terminál a ochranné prvky.  Zjistíme tím její stavbu, zapojení a celou konstrukci. Vyjmuté staré články předáváme k ekologické likvidaci. Nahradíme je novými články se stejnou kapacitou nebo použitím článků s vyšší kapacitou ji můžeme navýšit. Získáte tak baterii s delším výkonem, tím pádem méně častým nabíjením a tím také delší životností. Nové články odebíráme od renomovaných značek (Sanyo, Panasonic, FDK, Maxell) s technologií NiCd, NiMH nebo Li-Ion

Fáze repase baterie


Nové články pak spojíme dohromady do původní sestavy. Toto provádíme moderní svářecí technikou pomocí speciálních propojek tzv. bodovacím svářením - bodováním, čímž vytvoříme pevný kvalitní spoj schopný přenášet odebíraný proud bez ztráty energie. Touto technikou nedochází k poškození článku ohřevem a zajistí se tím dlouhodobá funkčnost celé sestavy. Doplníme o bezpečnostní ochranná čidla a vše vložíme zpět do původního krytu dle původního schématu.

Následuje závěrečné proměření a vyzkoušení a pak už je baterie pro Vás připravena. Můžete si ji vyzvednout nebo Vám ji zašleme zpět na Vaši adresu. Vaše baterie je opět jako nová a připravena k plnému využití!

 

Repase akumulátorů NiCd + NiMH:

Nabízíme repase baterií NiCd a NiMH . U NiCd baterií musíme v souladu se směrnicí EU o distribuci NiCd k 31. prosinci 2016, přejít na NiMH - Nikl-Metal hydridové baterie. Jedná se o novější výkonnější technologii.
NiMH baterie jsou plně kompatibilní s bývalými NiCd bateriemi, NiMH baterie se mohou dobíjet stejnými nabíječkami příslušného napětí.

 

 

 Ceny v Kč vč. DPH

 

Repase akumulátorů Li-Ion

Li-ion baterie jsou vybaveny ochranným elektronickým obvodem, který hlídá její nabíjení. Pokud Vaše nabíječka signalizuje poruchu ( např. střídavé blikání zelené a červené diody ) nejde baterii repasovat. Nabízíme Vám potom ke koupi baterii zcela novou. Viz zde.

K repasím Li-Ion baterií nám prosím zasílejte i nabíječku.

 

Máte-li jakýkoli dotaz k repasím akumulátorů obecně nebo už přemýšlíte o konkrétním požadavku, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, mailem, či osobně.

 

Ceny v Kč vč. DPH

 

 

Chci zaslat poptávku na repasi baterie

 

Neprovádíme repase Li-Ion baterií Makita BL1830, BL1815, BL1430, BL1415.

Doprava repasovanych baterii zdarama

BITCZ s.r.o. - repase beterií
Copyright © 2013 BITCZ s.r.o. - repase beterií